ELEKTRICKÁ KOLOBĚŽKA BONGO SÉRIE Z BLUE

Sdílet na facebooku Sdílet na Twitteru
Žádné zácpy, žádné parkování, žádné znečištění - to vám umožní Elektrická koloběžka Bongo série Z Blue, která má 2x silnější motor, než ostatní na trhu! Nosnost až 120Kg. Jednoduše naskočte a jeďte!
Cena: 21499 Kč
Zboží není momentálně skladem

Další informace

Obj. číslo: RC83475
Pohlaví: uni
Výrobce: RCobchod
Nabíjení
Doba nabíjení 5-6 hod.
Technické parametry koloběžky
Dojezd: 45 km
Základní výkon: 500 W
Maximální výkon: 800 W
Frekvence a hlučnost: 220 - 240 V, 50/60 Hz
Akumulátor: Panasonic vyměnitelný 48V, 10000 mAh
Váha: 28 kg
Rychlost: 25 km/h
Velikost kol: 11"
Vyměnitelná baterie: Ano
Bezdušová kola: Ano
Palubní počítač: Ano
Indikátor baterie: Ano

Balení obsahuje

Koloběžka
Nabíječka
Manuál
Montážní nářadí

Už vás nebaví pořád na něco čekat? Jednoduše naskočte a vyražte! Tento unikátní model s nosností až 120kg má 2x silnější motor, než ostatní koloběžky tohoto typu, do kopce ani nezaváhá!

Elektrická koloběžka Bongo série Z Blue vás doveze kamkoliv. Díky vysoce odolným terénním pneumatikám 11" a s výkonem až 800W to nebude problém. Pokud je váš cíl dál dojezd 45km, jednoduše lze akumulátor vyměnit.

Větší stabilitu zajistí Deska XL GreatSkate vyrobená z bambusového dřeva. Styl jízdy si jednoduše zvolíte, můžete si vybrat mezi Eco režimem pro bezpečnou jízdu, Komfortním režimem pro optimální výkon a výdrž baterie nebo Sportovní režim, pro dosažení maxima 25km/h.

Okamžitě zastavíte s dvojitým brzdovým kotoučem, přední a zadní. Pro ještě větší komfort vám koloběžka vše zobrazuje na palubním počítači, rychlost a stav baterii. Kromě toho označuje stav a konfiguraci koloběžky.

776 030 704
eshop@eukont.eu
Internetový obchod Eukont