ROBOTICKÝ ČISTIČ OKEN CONGA WINDROID 970

Sdílet na facebooku Sdílet na Twitteru
Nesnášíte mytí oken, zrcadel a dlaždic? Vypusťte na ně Robotický čistič oken Conga WinDroid 970 a užívejte si svůj volný čas naplno!
Cena: 4890 Kč
Zboží není momentálně skladem

Další informace

Obj. číslo: RC83434
Rozměry balení: 25x27x9 cm
Pohlaví: uni
Výrobce: RCobchod

Robotický čistič oken Conga WinDroid 970  je skvělý pomocník do domacnosti,ale můžete ho využít i venku pro dokonalé vyčištění všech hladkých povrchů, jako je sklo, zrcadla, dlaždice atd. 

Díky čtvercovému tvaru dosáhne perfektního výsledku i na kritckých místech, jako jsou rohy a hrany, díky systému iTech WinSquare vyhodnocuje nejvhodnější trasu. Silné sací čerpadlo ExtraPower Suction udrží čistič spolehlivě přisátý na skle, bezpečný provoz umožní také trojitý systém Security, který zajistí nepřetržité napájení, ochrání čistič před pády a disponuje také vysoce odolným bezpečnostním lanem. K dokonalému výsledku také přispívají vysoce kvalitní povlaky z mikrovlákna

Tento robotický čistič nabízí5 automatických programů: N, Z, opakování, oblast a manuálně. Režim opakování: 10 otáček na jednom místě odstraní veškerou nečistotu ze skla. Umožňuje vám tyto funkce: zvlhčuje, odvápňuje, drenáží, tře a suší. Díky systému AutoStop se po dokončení čištění automaticky zastaví a informuje vás o tom. Celý úklid můžete snadno kontrolovat pomocí aplikace, kterou si lehce stáhnete do svého mobilního telefonu. Součástí balení je i dálkové ovládání, to zajišťuje manuální nastavení čističe.

Technické parametry:

  • příkon: 90W
  • napětí a frekvence: 100-240 V 50/60 Hz 
  • akumulátor: 14.8 V, 600 mAh
  • hmotnost: 2.05kg
  • doba nabíjení: 1.5h
  • délka kabelu: 3.73m
776 030 704
eshop@eukont.eu
Internetový obchod Eukont