TRUCK RACING 4WD 1:20 2.4GHZ RTR - ČERVENÝ

Sdílet na facebooku Sdílet na Twitteru
RC model monster trucku je ideálním vozem do jakéhokoliv terénu, pohon 4WD zaručuje zábavnější jízdu nepříznivým terénem. Je vybaven předními stylovými LED světly, které vypadají skvěle a přidávají na funkčnosti. Truck Racing 1:20 dosahuje rychlosti až 26 km/h, jízda je tedy opravdu plná zážitků a dobrodružství. Vysílač pracuje na frekvenci 2,4 Ghz, rušení signálu se tedy bát nemusíte.
Cena: 1990 Kč
Skladem u dodavatele
Dodání 2-3 dny

Další informace

Obj. číslo: RC78024
Výrobce: RCobchod

RC model monster trucku je ideálním vozem do jakéhokoliv terénu, pohon 4WD zaručuje zábavnější jízdu nepříznivým terénem. Je vybaven předními stylovými LED světly, které vypadají skvěle a přidávají na funkčnosti. Truck Racing 1:20 dosahuje rychlosti až 26 km/h, jízda je tedy opravdu plná zážitků a dobrodružství. Vysílač pracuje na frekvenci 2,4 Ghz, rušení signálu se tedy bát nemusíte.

Elektronika stroje je zapouzdřená a chráněna vůči stříkající vodě a nečistotám. RC model vychází ze svého předchůdce Challengeru 9115, který je sám o sobě propracovaný. Auto je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů. Na dojmu bytelné a odolné konstrukce vozu mají svůj podíl kovové součásti (spojky, diferenciály, poloosy, ozubená kola, ložiska…). Gumová kola skvěle přilnou na jakémkoliv terénu. Nezapomenutelnou předností auta je také výkonný stejnosměrný motor. Akumulátorem je Li-Ion baterie 7,4 V 500mAh, která vydrží na jedno nabití fungovat až 10 minut. Baterii lze nabít prostřednictvím přiložené USB nabíječky, nabíjení trvá cca120 minut.

Volantový vysílač 2,4 Ghz dosahuje do vzdálenosti 50 metrů. Je však zapotřebí do něj dokoupit 3x AA baterie, které nejsou součástí balení.

Model je vhodný pro děti od 14 let. 

Technické parametry

Základní údaje  
Měřítko 1/20
Konstrukce auta monster
Délka auta 18 [cm]
Šířka auta 18 [cm]
Výška auta 8 [cm]
Hmotnost auta 365 [g]
Auto je vhodné na ven ano
Auto je vhodné do interiéru ano
Typ motorů v autě stejnosměrné
Rychlost auta 26 [km/h]
Nabíjení  
Doba jízdy auta 10 [min.]
Kapacita akumulátoru v autě 500 [mAh]
Napětí akumulátoru v autě 7,4 [V]
Typ akumulátoru do auta Li-ion
Typ nabíječky USB
Výměnný akumulátor v autě ano
Napájení ovladače k autu 3xAA
Ovládání  
Dosah ovládání auta 5 [m]
Frekvence ovládání RC auta 2,4Ghz
Konstrukce ovladače k autu Pistolový
Další funkce  
Plynulá regulace rychlosti ano
Plynulá řízení zatáčení ano
Voděodolnost (stříkající voda) ano
Vodotěsnost (potopení) ne
608 122 078
eshop@eukont.eu
Internetový obchod Eukont