SYMA Z3 - NADUPANÝ SKLÁDACÍ DRON S HD KAMEROU

Sdílet na facebooku Sdílet na Twitteru
RC model Syma Z3 se vyznačuje svojí odolností!! Počasí, terén ani překážky nejsou problémem. Dron je možné řídit prostřednictvím aplikace smartphonu SYMA FLY, není potřeba sebou tahat vysílač!!! Mezi další přednosti stroje lze zařadit optickou stabilizaci a FPV – WiFi kameru!!!
Cena: 1990 Kč
Skladem u dodavatele
Dodání 2-3 dny

Další informace

Obj. číslo: RC68620
Rozměry balení: 20x18x5 cm (DxŠxV)
Pohlaví: uni
Výrobce: SYMA
Základní údaje
Vhodný ven ano
Vhodný do interiéru ano
Kamera
Dron je vybaven kamerou ano
Kvalita záznamu kamery HD 720p
Online přenos obrazu z kamery Wifi do telefonu
Nabíjení
Kapacita akumulátoru 500 mAh
Napětí akumulátoru 3,7 V
Typ akumulátoru Li-Po
Doba nabíjení 90 min.
Doba letu 7 min.
Typ nabíječky USB
Ovládání
Dosah 70 m
Další funkce
Headless mode ano
Osvětlení ano

RC model Syma Z3 se vyznačuje svojíodolností!!Počasí, terén ani překážky nejsou problémem. Dron je možné řídit prostřednictvím aplikace smartphonu SYMA FLY, není potřeba sebou tahat vysílač!!! Mezi další přednosti stroje lze zařadit optickou stabilizaciFPV – WiFi kameru!!!

RC dron je vynikající volbou pro každého, kdo hledá univerzální model, který léta v jakémkoliv prostředí a za jakéhokoliv počasí!!! Je to umožněno především nízkou hmotností, skladností a velmi kvalitním zpracováním výrobku. Pro ovládání je potřeba model, telefon s nainstalovanou aplikací (Syma FLY) a USB nabíječka, která se snadno vejde i do kapsy. Aplikace SYMA FLY je k dispozici na chytrých telefonem Android a iOS. Tato aplikace umožňuje přijímat živý video signál – nahrávat, fotografovat a ovládat dron!!! Kamera 720p lze ovládat také pomocí již zmíněné aplikace.

Dron je vybaven funkcemi: Headless, Hover mode, auto-start, optickou stabilizací atd… Létání je umožněno do všech směrů!!! Model lze jednoduše složit do menšího rozměru, tudíž je velmi skladný. Rozměry složeného stroje činí 155 x 135 x 27 mm. Létá po dobu 7 minut do vzdálenosti až 70 metrů. Nabíjení trvá přibližně 90 minut.

Konstrukce modelu je odolná proti pádům a nárazům. Dron je vyroben z vysoko kvalitních materiálů, skládací lopatky z pružného materiálu umocňují odolnost! Pro pohodlné noční lety je model vybaven intenzivním LED osvětlením, které vypadá opravdu stylově!

Po rozbalení je potřeba jen stáhnout a nainstalovat aplikaci SYMA FLY let může začít!

608 122 078
eshop@eukont.eu
Internetový obchod Eukont