SYMA X25PRO - GPS FOLLOW ME

Sdílet na facebooku Sdílet na Twitteru
SYMA X25PRO každého ohromí svými skvělými funkcemi. Tato nová řada od značky SYMA má privilegium ovládání náklonu kamery (z vysílače) a přesné GPS pro bezproblémový návrat. Dron je vybaven HD kamerou, která zaznamenává videa a fotky v HD kvalitě 720p na mikro SD kartu (není součástí balení). Kamera také přenáší obraz na smartphone či tablet. Vysílač funguje na frekvenci 2,4 Ghz a má dosah neuvěřitelných 200 metrů. Další skvělou vlastností modelu je prvotřídní barometr, který naprosto přesně udržuje předem zvolenou výšku.
Cena: 3049 Kč
Skladem u dodavatele
Dodání 2-4 dny

Další informace

Obj. číslo: RC70383
Rozměry: 38x38x11cm (DxŠxV)
Pohlaví: uni
Výrobce: RCobchod
Základní údaje
Hmotnost 230 g
Vhodný ven ano
Vhodný do interiéru ano
Typ motorů stejnosměrné
Kamera
Dron je vybaven kamerou ano
Kvalita záznamu kamery HD 720p
Online přenos obrazu z kamery Wifi do telefonu
Záznam obrazu na paměť kamery ano
Gimbal ano
Nabíjení
Kapacita akumulátoru 1000 mAh
Napětí akumulátoru 7,4 V
Typ akumulátoru Li-Po
Doba nabíjení 90 min.
Doba letu 10 min.
Typ nabíječky USB
Výměnný akumulátor ano
Napájení ovladače 4xAA
Ovládání
Dosah 200 m
Frekvence ovládání 2,4 Ghz
Další funkce
Barometr ano
Automatický start/přistání ano
GPS ano
Návrat dronu domů ano
Folow me (následuj mě) ano
Headless mode ano
3D akrobacie ano
Osvětlení ano

SYMA X25PRO každého ohromí svými skvělými funkcemi. Tato nová řada od značky SYMA má privilegium ovládání náklonu kamery (z vysílače) apřesné GPS pro bezproblémový návrat. Dron je vybaven HD kamerou, která zaznamenává videa a fotky v HD kvalitě 720p na mikro SD kartu (není součástí balení). Kamera také přenáší obraz na smartphone či tablet. Vysílač funguje na frekvenci 2,4 Ghz a má dosah neuvěřitelných 200 metrů. Další skvělou vlastností modelu je prvotřídní barometr, který naprosto přesně udržuje předem zvolenou výšku. Právě díky špičkovému barometru se neřídí otáčky motoru, ale ovládá se pouze směr a natáčení modelu, proto je ovládání snadné a vhodné i pro začátečníky.

GPS modul se pyšní funkcí návratu a automatickým přistáním při: ztrátě signálu, po stisknutí tlačítka a při slabém akumulátoru. Nový režim FOLLOW ME umožňuje sledování a natáčení určitého objektu. 

HLAVNÍ PŘEDNOST MODELU:

Již zmíněný náklon kamery se ovládá prostřednictvím vysílače v rozsahu 90-ti stupňů. Dron je neuvěřitelně stabilní a lehce ovladatelný. Výhodou tohoto nového modelu je možnost dvou výkonů letu, a to pro začátečníky i pro pokročilé. Řídit dron je možné i z telefonu. Snadné ovládání pomocí 3G senzoru telefonu je intuitivní a příjemné především pro nováčky. Na vrchní straně modelu je umístěn vypínač s funkcí HOLD ON/OFF. AKU se nachází ve speciálním "šuflíčku". Je potřeba ji zasunout do modelu a dále se nemusíte ničím zabývat. Funkce AUTO start vyžaduje pouze stlačení tlačítka a následně se rotory roztočí a model automaticky začne stoupat do výšky 1 metru. Funkce AUTO přistání po stisknutí tlačítka dává modelu pokyn k přistání a vypnutí motorů. Pokud hrozí havárie je k dispozici nouzové vypnutí, při kterém se model hned vypne a předejde tak zničení. Je zde možnost nastavit směr řízení pomocí HEADLESS módu, který usnadňuje orientaci letu.

Již nemusíte model trimovat. Stačí pouze před startem položit model na rovinku a stlačit tlačítko a o zbytek se postará propracovaná elektronika. Prostřednictvím aplikace se dá naplánovat vlastní trasa, kterou model následně poletí. LED osvětlení usnadňuje orientaci dronu. 

Do ovládání je potřeba dokoupit 4x AA baterie, které nejsou součástí balení. 

Součástí balení je i USB nabíječ na dva akumulátory. Můžete nabíjet dva akumulátory najednou.

Další popis:

Syma X25 PRO vyniká funkcemi jako jsou: barometr, HD kamera, AUTO start/přistání, kompas, návrat pomocí GPS a FOLLOW ME. Díky těmto funkcím je model vhodný pro piloty začátečníky.

RC model umí i různé otočky, přemety a 3D akrobacie. Syma XPRO je neuvěřitelně odolný a stabilní model, s kterým můžete létat kdekoliv. 

Obsah balení

  • RC model X25PRO
  • Vysílač
  • Držák na telefon
  • HD Kamera s FPV
  • Dobíjecí akumulátor
  • Nabíječka na dvě baterie
  • Sada 4 náhradních vrtulí
  • Český manuál
608 122 078
eshop@eukont.eu
Internetový obchod Eukont