TYČOVÝ VYSAVAČ CONGA ROCKSTAR 500 ERGOWET

Sdílet na facebooku Sdílet na Twitteru
Chcete zkrátit čas úklidu na minimum a přitom dosáhnout výsledků, jako když ,,lezete po kolenou,,? Máme pro vás jedinečný Tyčový vysavač Conga Rockstar 500 ErgoWet, který si poradí se vším, vysává a vytírá!
Cena: 6999 Kč
Skladem u dodavatele
Dodání 2-4 dny

Další informace

Obj. číslo: RC83742
Pohlaví: uni

Balení obsahuje

Konečný vysavač Conga RockStar 500 ErgoWet
Kartáč Jalisco pro tvrdé podlahy
Štětina ze dvou materiálů a silikonový kartáč
Úzké příslušenství 2 v 1 pro nábytek a rohy
Příslušenství 2 v 1 pro nábytek a rohy
Ohebná trubice
Protáhlý kartáč
Union loket
Motorový kartáč na čalounění
Příslušenství WaterTank

Tyčový vysavač Conga Rockstar 500 ErgoWet 4v1 s unikátním motorem má sílu 430W a 24KPa. Snadno zvládne všechny typy podlah i koberců a navíc ivytírá.

Využijete ho jakovysavač, jemný smeták na prach a malé nečistoty a dlouhý vysavač pavučin a nedostupných míst a mop.  Tento vysavač je navržen s 360°technologií, která vám dovolí se dostat bez problémů do všech rohů a také pro něj není žádný problém prostor pod pohovkou, postelí či konferenčím stolkem, jednoduše se pomocí pantu ohne a vy snadno vysajete a vytřete i na takto nedostupných místech. Velkou sací sílu zajišťuje Li-on 2500mAh a 25,9V baterie, díky níž je vysavač schopen provozu po dobu 65minut. Bez nabíjení zvládnete vysát celý dům. 

Bezsáčkový systém Conga Cyclonic System vybavený Hepafiltrem dokáže zachytit i prach a alergeny. Obsahuje také speciální kartáč na čalouněnía rozsáhlá profesionální sada příslušenství, která umožňuje více než 30 kombinací čištění. Skládá se z kartáče na tvrdé podlahy, kartáče z dvousložkového materiálu, motorizovaného kartáče na čalounictví, nabíjecí základny, široké a úzké trysky na nábytek a / nebo rohy, výsuvné trubice, podlouhlého kartáče a spojovacího kolene. Velice snadno a šetrně pomocí jediného tlačítka z nádoby 0,8Lnečistoty vysypene do odpadu a je znovu při plné síle. 

Nový motorizovaný kartáč vyrobený ze dvou materiálů pro odstranění nejviditelnější nečistoty, vysávání třikrát rychleji v jednom průchodu.. Hlavice je schopna se naklonit až o 180°, s LED podsvícením zachytíte i ty nejmenší nečistoty. 

Přizpůsobí se každé denní situaci třemi režimy:ECO, Daily a Turbo. Neuvěřitelná hmotnost 2,5kgumožňuje perfektní úklid prakticky bez námahy. Celková délka 109cm vám pomůže dosáhnout i do vysokých míst. 

Tento model se řadí do kategorie tichých díky 83dB.  Speciální štětinový kartáč se štětinami a silikon proti zamotání, ideální pro domácí mazlíčky. K čištění všech druhů nečistot najednou.

Nemusíte se omezovat délkou kabelu či rozmístěním zásuvek, Conga Rockstar 500 ErgoWet je navržen bezdrátově, takže dosáhne kamkoliv. Jednoduše ho postavíte do stanice a kdykoliv si ho opět vyzvednete a bude připraven. 

608 122 078
eshop@eukont.eu
Internetový obchod Eukont