ROBOTICKÝ VYSAVAČ CONGA 990 SERIES

Sdílet na facebooku Sdílet na Twitteru
Uklidí za Vás! Robotický vysavač Conga 1090 Connected je expert na čištění vaši domácnosti, pokud máte domácího mazlíčka. Zametá, vysává, vytírá a pomocí speciálních kartáčů si poradí i se zvířecími chlupy. Přenechte mu tyto každodenní činnosti a užívejte si svůj volný čas!
Cena: 4999 Kč
Skladem u dodavatele
Dodání 2-4 dny

Další informace

Obj. číslo: RC82093
Rozměry: 32x32x7,4 cm (DxŠxV)
Pohlaví: uni
Základní údaje
Hmotnost 2,1 kg
Nabíjení
Kapacita akumulátoru 2600 mAh
Napětí akumulátoru 14,4 V
Typ nabíječky 100-240 V, 50/60 Hz

Balení obsahuje

Robotický vysavač Conga 990
Nádoba na pevné částice
Nádoba na tekutiny
2 mopy ze dvou materiálů
2 vysoce účinné filtry
Kartáč na čištění
4 boční kartáče
1 centrální kartáč
Nabíjecí základna
Ovládání

Profesionální Robotický vysavač Conga 1090 Connected sám zametá, vysává, mopuje a vytírá podlahu, dokonce i díky speciálnímu gumovému kartáči zvládá zvířecí chlupy. Narozdíl od svého předchůdce ho můžete jednoduše úkolovat hlasem, stačí robotický vysavač připojit k aplikaci Alexa. 

Nemusíte se bát, že by do nečeho narazil nebo spadl ze schodů, díky technologii inteligentního mapování iTech 3.0 (Space) disponuje senzory blízkosti, proti nárazu a proti pádu

Tento robotický vysavač je vhodný pro všechny typy podlah díky systému Wash4You, který inteligentně mopuje. Vytírá s elektronickým ventilem, který rovnoměrně dávkuje vodu do Mop Twin Floor, takže plovoucí podlaha nebo naopak dlažba pro něj nejsou problém. Obsahuje 2kusy 300ml nádob, na prach a vodu. Disponuje třemi režimy uklízení, můžete si zvolit mezi: Eco režim (800 Pa) pro čištění povrchů s minimální spotřebou, normální režim (1200 Pa) pro denní čištění a turbo režim (1400 Pa) pro hloubkové čištění. Vše si jednoduše nastavíte pomocí aplikace z vašeho chytrého telefonu. 

S kobercem nebo rohožkou vám pomůže systém Force Clean: silná turbína, která maximalizuje sání až na 1400 Pa a technologie Brush Pro s centrálním otočným kartáčem ze dvou materiálů, který dokonale uklidí všechnu špínu. 

Naprogramovat si můžete každý den s All-TimeTable přesně podle vašich představ. Režimy auto, okraje, místnost, spirála a návrat na základnu. vám pokaždé dokonale uklidí celou místnost. Tento model robotického vysavače také vyniká funkcí OnlySilence pro tiché uklízení, kdy je hladina hluku nižší než 64dB.

Po dokončení úklidu se automaticky vrátí na dobíjecí základnu díky systému Always Home. Funguje na baterii 14,4 V y 2600 mA Ion-Lithiovou baterie, která má autonomii až 160 minut.

Díky velmi účinnému filtru čístí vzduch a je schopný zachytit alergeny a prach. Je vhodný pro všechny typy podlah a tenkých koberců. 

608 122 078
eshop@eukont.eu
Internetový obchod Eukont