ELEKTRICKÁ KOLOBĚŽKA E-VOLUTION 8.5 PHOENIX

Sdílet na facebooku Sdílet na Twitteru
Žádné zácpy, žádné parkování, žádné znečištění - to vám umožní E-Volution 8.5 Phoenix, která má 2x silnější motor, než ostatní na trhu! Nosnost až 120Kg. Jednoduše naskočte a jeďte!
Cena: 10999 Kč
Skladem u dodavatele
Dodání 2-4 dny

Další informace

Obj. číslo: RC84741
Rozměry: 114x42,5x108 cm
Pohlaví: uni
Výrobce: RCobchod
Technické parametry koloběžky
Velikost kol: 8,5"
Stoupání: Ano
Vyměnitelná baterie: Ano
Bezdušová kola: Ano
Skládací: Ano (plně skládací)
Skládací manžety: Ano
Cestovní rychlost: Ano (volitelné)
Palubní počítač: Ano
Indikátor baterie: Ano
Kotoučová brzda: Ano
Zadní ruční brzda: Ano
Elektrická brzda: Ano
Přední světlo: Ano
Zadní světlo: Ano
Brzdové světlo: Ano
Stojan: Ano
Zvonek: Ano

Balení obsahuje

Koloběžka
Nabíječka
Manuál
1 Imbusový klíč
1 adaptér pro nafouknutí kola

Už vás nebaví pořád na něco čekat? Jednoduše naskočte a vyražte! Tento unikátní model s nosností až 120kg má 2x silnější motor, než ostatní koloběžky tohoto typu, do kopce ani nezaváhá!

Elektrická koloběžka Bongo Serie A vás doveze kamkoliv. Díky vysoceodolným bezdušovým kolům 8.5" a s výkonem až 700W to nebude problém. Pokud je váš cíl dál dojezd 25km, jednoduše lze akumulátor vyměnit.

Styl jízdy si jednoduše zvolíte, můžete si vybrat meziEco režimem pro bezpečnou jízdu, Komfortním režimem pro optimální výkon a výdrž baterie nebo Sportovní režim, pro dosažení maxima 25km/h.

Nemusíte se bát, na místě vás udrží trojitý extrémní bezpečnostní brzdový systéms přidanou kotoučovou brzdou, elektrickou a zadní ruční brzdou. Pro ještě větší komfort vám koloběžka vše zobrazuje na palubním počítači, rychlost a stav baterii. Kromě toho označuje stav a konfiguraci koloběžky.

Pokud už jste dorazili do cíle, jednoduše pomocí systému Mazinger koloběžku složíte a ona se tak stane kompaktní a více skladnou.

608 122 078
eshop@eukont.eu
Internetový obchod Eukont